Хто ми?

Хто ми?

Ми займається працевлаштуванням персоналу з 2001 року.

Для нас дуже важливо, щоб люди, яких ми працевлаштовуємо, відчували себе комфортно і безпечно, тому кожен співробітник може розраховувати на допомогу координатора і команди фахівців в галузі управління персоналом і розрахунку заробітної плати. Ми виконуємо всі вимоги закону про працевлаштування на всіх етапах цього процесу.

Початок нашої компанії закладено в Швейцарії, наші офіси розташовані в: Польщі, Німеччини, України та Болгарії.

 

У логістичних центрах, розташованих по всій Польщі та Німеччини, ми надали роботу понад 3000 осіб.

Міжнародна компанія Personnel-International BPO (www.personnel-international.com) - це фірма, яка протягом 15 років успішно веде діяльність в Польщі, Німеччині, Австрії та Швейцарії. Як міжнародна компанія, що працює на ринках країн Європейського Союзу, ми маємо можливість організувати вашу роботу в Німеччині та Австрії.

 

 

Кто мы?

Мы занимается трудоустройством персонала с 2001 года.

Для нас очень важно, чтобы люди,  которых мы трудоустраиваем, чувствовали себя комфортно и безопасно, поэтому каждый сотрудник может рассчитывать на помощь координатора и команды специалистов в области управления персоналом и расчета заработной платы. Мы выполняем все требования закона о трудоустройстве на всех этапах этого процесса.

Начало нашей компании положено в Швейцарии, наши офисы расположены в: Польше, Германии, Украине и Болгарии.

 

В логистических центрах, расположенных по всей Польше и Германии, мы предоставили работу более 3000 человек. 

Международная компания Personnel-International BPO (www.personnel-international.com) - это фирма, которая в течение 15 лет успешно ведет деятельность в Польше, Германии, Австрии и Швейцарии. Как международная компания, работающая  на рынках стран Европейского Союза, мы имеем возможность организовать вашу работу в Германии и Австрии.

PERSONNEL INTERNATIONAL

   ul. Gliwicka 35, 42-600 Tarnowskie Góry

ul. Zwycięstwa 52A, 44-100 Gliwice

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

  NIP: 631-258-65-85

  Certyfikat agencji: 5703 

RODO (РОДО)

© Copyright 2022. All Rights Reserved.

для контакту з нами

вакансії / відділ рекрутації:

  Tel: +48 32 441 91 50

  Viber: +48 501 955 671

+48 501 955 654

 

Ми є членами: